Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Меседж в ім’я миру

У рамках авторського проєкту «Територія патріотизму» лідери учнівського самоврядування Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка провели меседж «Нам потрібне мирне небо» (координатор Денисюк Т.М.). Місцем локації Рада організаторів шкільного життя обрала майдан Короленка. Участь у заході взяли 73 учні.

Ідея проведення меседжу – привернути суспільну увагу до подій на Сході держави. Символом заходу став бойовий прапор, переданий із зони  бойових дій у музей історії школи  випускником Бугаєм Миколою, його племінник Якимчук Максим – активний учасник патріотичного виступу.

Школярі презентували рівнянам  флешмоб «Мир в Україні», а також виступ команди «Лінія відриву». Щира молитва за Україну  прозвучала з вуст Карини Дєщенко, дівчина п’ять років тому переїхала у Рівне з Донецька, знайшла нових друзів, однак не полишає мріяти про рідну домівку.

Ткачук О.В., заступник директора з виховної роботи