Бесплатные шаблоны Joomla

Бути грамотним – престижно!

55 років поспіль міжнародна спільнота відзначає День грамотності, який  традиційно вшановують щороку 8 вересня.

У Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка учні 10 класу  взяли  участь у бліц - опитуванні «Бути грамотним – престижно». Інтерактивна форма проведення об’єднала учнів 5-Б та 10 класу. Активна та ефективна взаємодія – впевнений крок до здобуття набутих та нових знань, адже так важливо взяти участь у конструктивному діалозі, попрацювати у групах, з дотриманням правил академічної доброчесності промоніторити та виправити  помилки, аргументувати відповідь команди.

Не залишилася поза увагою десятикласників медіаграмотність, яка   допомагає  критично сприймати повідомлення різних медіа: традиційних, соціальних мереж, зовнішньої реклами, партизанського маркетингу.

Отже, на часі  онлайн – етика:  культура та   грамотність спонукають учнівську молодь бути знаючими та значущими.

Ткачук Олеся, вчитель української мови та літератури

© 2021 ARTEM PRONCHUK. All Rights Reserved.