Шаблоны Joomla 3 тут

Рівненський ліцей №1 Рівненської міської ради

Юні агенти змін

Учні 5-Б класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка - учасники інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти». Здобувачі освіти вивчають міжгалузевий інтегрований курс «Драматургія і театр», який сприяє формуванню  наскрізних умінь, спільних для всіх ключових компетентностей.

З метою     апробації  нестандартних форм роботи   учні 5-Б класу охоче  долучилися   до   цікавої   пропозиції команди ITV media group  і завітали на пізнавальну  екскурсію «Відчути себе частинкою телевізійної команди».  Чудова можливість побачити телебачення зсередини викликала шквал емоцій та незабутні вражень у дітей,  адже вони працювали з  телевізійною командою, яка професійно  продемонструвала  технічні можливості студії, мали  нагоду взяти участь у театральних практиках, які   формують досвід рефлексій та інтерпретацій.

Олеся Ткачук, вчитель української мови та літератури