Интернет-магазин nachodki.ru

Психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів 1-х класів до навчання в умовах нової української школи»

8 листопада 2022 року відбувся психолого-педагогічний консиліум "Адаптація першокласників до освітнього процесу в умовах НУШ". Під час його проведення  заступник директора з навчально-виховної роботи Приходько Л.М. познайомила колег зі станом виконання вимог щодо створення належних умов  у освітньому процесі для учнів перших класів згідно з  Концепцією  Нової української школи, а також поділилася підсумками своїх спостережень за періодом адаптації у перших класах. З цікавими розповідями про свої класи виступили класні керівники Жовнір А.В.( 1-А клас),  Ювчик О.В.( 1-Б клас). У виступах психолога  Драганчук Т.В.  та соціального педагога Драпака І.Р. були зазначені результати діагностичних досліджень. Фахівці надали свої рекомендації класним керівникам та вчителям, які навчають першокласників.

Приходько Л.М., заступник директора з навчально-виховної роботи