nachodki.ru интернет-магазин

Життя – найвища цінність

У  рамках Тижня безпеки дорожнього руху класні керівники 1-11-х класів  Рівненської  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка провели низку заходів під гаслом  «Життя – найвища цінність». Упродовж тижня учні були активними учасниками  таких форм роботи: меседжу «Безпека на зупинках громадського транспорту. Безпека пасажира» (5-11 класи), конкурсу малюнків «Твій друг – безпечний рух» (5-8 класи), казки  «Місто дорожніх знаків» (1-4 класи).

15 листопада 2019 року учнівські колективи взяли участь в єдиному національному уроці «Безпечна країна». Класні керівники  використовували цікаві, динамічні та групові форми роботи, зокрема учні  2-Б класу  стали учасниками інтелектуальної гри «Увага! Діти на дорозі!» ( кл. керівник Пучкова О.В.), учні 6-В класу - квізкотеки « Безпека руху - безпека життя»  (кл. керівник Стасюк Л.В.),  учні 7-А класу склали маршрут безпечної дороги додому, а також ознайомилися з  правилами першої допомоги при ДТП (кл. керівник Гнатюк Л.А.),  учні 9-А класу розглянули моделюючі ситуації  «Права та обов’яжи пішоходів» (кл. керівник  Правдюк З.В.).

За результатами проведених  заходів встановлено, що учні знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з  небезпечної ситуації, пов’язаної з дорожнім  рухом, адже  знання правил дорожнього руху та їх дотримання є життєво необхідними.

Ткачук  О.В., заступник директора з виховної роботи