Здесь нашел интересный обзор

Педагогічні читання на тему «Педагогіка партнерства»

Педагогіка партнерства є одним із факторів ефективної взаємодії учасників освітнього процесу,  ключовим принципом НУШ, який набуває важливого значення як вектор гуманного і творчого підходу до кожного учасника освітнього процесу.

Актуальність зазначеної проблеми досить очевидна, оскільки школа має ініціювати новий зміст та форми використання педагогіки партнерства, глибше залучати родини до побудови освітньої траєкторії дитини.

02 березня 2023 року у нашому ліцеї  відбулися педагогічні читання на тему «Педагогіка партнерства».

Керівник шкільної спільноти вчителів  початкових класів Жовнір А.В. та вчителі початкових класів: Пучкова О.В., Ювчик О.В., Катеринчик Н.Я., Ревуха Т.В. розширили  знання присутніх на педагогічних читаннях про права та обов‘язки усіх учасників освітнього процесу (батьки - учні - вчителі) в умовах Нової української школи, ознайомили з формами, методами впровадження «педагогіки партнерства» в освітній процес.

Узагальненням  знань на тему «Педагогіка партнерства»  було створення  ментальної карти та тестування за допомогою технології  LEGO.

Лариса Приходько, заступник директора з навчально-виховної роботи