Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

У ногу з часом

21 січня 2020 року в Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка відбулася зустріч старшокласників   з   представниками військової частини А 0796. Підполковник Рисюк Андрій Миколайович привітався з учнями 10-11 класів: «Доброго дня, моє майбутнє!», а також наголосив, що  від молоді залежить чимало: завдання кожного покоління - робити все можливе, щоб діти ніколи не побачили війни.

Андрій Миколайович у цікавій формі  презентував   траєкторію нашого життя, яка  асоціюється з будинком. Адже все розпочинається з фундаменту: неякісно закладений, він може стати причиною руйнування цілого будинку.

Згодом  ми  обговорили   шляхи отримання досвіду. Один з них – читати якісну художню літературу, яка формує свідомого громадянина, спроможного  досягти успіху в будь-якій сфері.  Андрій Миколайович висловив важливу думку: необхідно вивчати всі предмети в школі, навіть ті, котрі здаються не цікавими та не потрібними. Чому? Тому що освічених людей важко вести в оману, бо вони – компетентні.

Зустріч із військовослужбовцями, зокрема з Рисюком Андрієм Миколайовичем, який три роки поспіль  захищав Україну  в зоні АТО, допомогла нам усвідомити, що потрібно думати про майбутнє, будуючи фундамент уже сьогодні.

Отже, наше завдання впевнено – йти в ногу з часом, адже майбутнє – це ми!

Ірина Якубовська,  учениця 11 класу