Расширения Joomla 3

Практично-психологічний семінар для вчителів «Труднощі та переваги освітнього процесу з використанням дистанційних технологій»

14 травня 2020 року у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Володимира Короленка відбувся практично-психологічний семінар для вчителів «Труднощі та переваги освітнього процесу з використанням дистанційних технологій» з використанням сервісу для онлайн-конференцій “ZOOM” за участі спікера, практичного психолога школи Тетяни Драганчук. Учасники семінару обговорили особливості дистанційного навчання з позиції вчителя, учня та батьків.

Цікавим та досить актуальним було питання щодо мотивації учнів до дистанційного навчання під час карантину. Вчителі із задоволенням поділилися власними «родзинками-мотиваторами».

Досить жвавим було обговорення результатів дослідження стану реалізації дистанційного навчання в Україні (nus.org.ua) та закладі зокрема.

Тетяна Драганчук, практичний психолог ЗОШ №1