Расширения Joomla 3

Рівненський ліцей №1 Рівненської міської ради

ПАМ’ЯТКА БАТЬКАМ ПЕРШОКЛАСНИКА

• Підтримуйте в дитині її бажання стати школярем. Ваше серйозне ставлення до шкільних проблем, досягнень, а можливо й ускладнень допоможуть першокласникові підтвердити значущість його нового становища та діяльності.
  • Обговоріть з дитиною ті правила і норми, з якими вона зустрілася у школі. Обґрунтуйте їх необхідність.
  • Дитина має право на помилку. Коли людина навчається, в неї може щось не виходити, це НОРМАЛЬНО!
  • Складіть разом з дитиною режим дня, стежте за його виконанням.
  • Не пропускайте труднощі, які виникають на початку навчання. Якщо, наприклад, у дитини логопедичні проблеми, починайте їх вирішувати на першому році навчання.
  • Підтримуйте першокласника в його бажанні досягти успіху.

У кожній діяльності обов’язково знайдіть, за що його можна похвалити. Пам’ятайте , що емоційна підтримка і похвала можуть помітно підвищувати інтелектуальні досягнення людини.

• Якщо вас щось тривожить у поведінці дитини не соромтесь звернутись до шкільного психолога.
  • У зв’язку із соціальною позицією школяра в житті вашої дитини з’явилась більш авторитетна людина, ніж ви. Це вчитель. Поважайте думки першокласника про свого педагога.
  • Навчання — нелегка і відповідальна праця. Школа суттєво змінює життя дитини, але це не повинно впливати на різнобічний дитячий світ. У першокласника має залишатись достатньо часу на ігри та розваги.

УСПІХУ ВАМ!