Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Структура навчального року та оцінювання учнів у ІІ семестрі

Витяг із протоколу засідання педагогічної ради Рівненської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №1 імені  Володимира Короленка від 14 квітня 2022 року № 6

Голова педагогічної ради        – Людмила  Грекул

Секретар педагогічної ради    –  Олеся Ткачук

Присутні: онлайн - 42  членів педагогічного колективу

офлайн – 16 членів педагогічного колективу

Відсутні:  9 членів педагогічної ради

Порядок денний:

1. Про  зміни у структурі навчального року      Людмила Грекул

2. Про виконання навчальних планів та програм та особливості підсумкового оцінювання здобувачів освіти у ІІ семестрі 2021-2022 н.р      Алла Остаповець

УХВАЛИЛИ:

1. Внести зміни у структуру та завершити 2021-2022 навчальний рік 03 червня 2022 року.

2. Забезпечити виконання освітніх програм, навчальних програм та навчального плану за рахунок ущільнення навчального матеріалу, організації  самостійної навчальної діяльності здобувачів освіти, додаткових консультацій  з використанням технологій дистанційного навчання.

1. При здійсненні оцінювання за ІІ семестр 2021-2022 н.р. зарахувати усі оцінки, які отримали здобувачі освіти упродовж ІІ семестру  незалежно від місця навчання.

4. За відсутності в учнів з числа тимчасово переміщених осіб та з тимчасово окупованих територій задокументованих результатів  оцінювання за І семестр  річне оцінювання здійснювати за результатами  ІІ семестру.

1. За відсутності в здобувачів освіти підсумкового оцінювання за ІІ семестр, річне оцінювання здійснювати за результатами І семестру з урахуванням поточного оцінювання  в ІІ семестрі.

Голова педагогічної ради                                                           Людмила Грекул

Секретар педагогічної ради                                                        Олеся Ткачук