Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

«День здоров’я та спорту»

Тиждень в пришкільному таборі « Прайм - тайм» розпочався дуже активно. «День здоров’я та спорту» у таборі розпочався з веселої активної зарядки, на якій діти отримали великий заряд бадьорості та позитиву. Метою дня було привернути увагу дітей до питань охорони здоров’я, залучити підростаюче покоління до здорового способу життя.

Після сніданку, чотири загони табору відвідали кінотеатр «Україна» та переглянули фільм «Круелла», а решта загонів підхопивши гарні емоції, взяли участь у спортивних  змаганнях  «Веселі старти», де показати свої фізичні можливості у різних естафетах.

Вихованці англомовного загону мали змогу освоїти тему "Food", при вивченні якої дізналися про користь від вживання тих чи інших продуктів та деякі рецепти по-справжньому літніх вітамінних страв, а також розповідали про свій улюблений вид спорту.

Закінчився день у таборі іграми на свіжому повітрі. Дітки з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

Сьогодні до побачення. А завтра чекає на дітей  драматичний театр з Білосніжкою та сімома гномами.

Лариса Приходько, начальник  табору відпочинку «Прайм-тайм» з денним перебуванням