Статьи и обзоры nachodki.ru

Казкова подорож з Білосніжкою та гномами

Сьогодні, у школі знову ЗНО. Але вихованці табору не сумують. Герої  справжньої казкової подорожі, повної пригод та святкових чудес, «Білосніжка та семеро гномів» запросили нас у Рівненський  академічний  український музично-драматичний театр. Маленькі глядачі із задоволенням занурилися у фантастичну атмосферу, наповнену танцем, казкою, добрим гумором і акторською майстерністю, яскравими костюмами, декораціями і навіть історією кохання.

Після смачного обіду з дітьми працювали вихователі табору. Всі весело, активно і змістовно провели свій час у парку на набережній. Вихованці та вихователі отримали заряд гарного настрою та бадьорості.

Лариса Приходько, начальник  табору відпочинку «Прайм-тайм» з денним перебуванням