Статьи и обзоры nachodki.ru

«Веселі старти» end Day of Rules Visiting the Police Station

Спорт завжди приносить тільки радість і задоволення. Ми розвиваємося фізично, тренуємо свою спритність і силу, загартовуємо своє здоров’я, навчаємося працювати в команді.

Десятий день у таборі потішив всіх «Веселими стартами». Діти активно брали участь у змаганнях, що проводились між загонами. Для  учасників були підготовлені цікаві естафети. Під час змагань, діти вміло виконували запропоновані завдання, змогли продемонструвати своє вміння злагоджено працювати в команді. Вболівальники також не нудьгували, об’єднавшись у команди вони підтримували учасників. У спортивній залі  лунав веселий дитячий сміх. Діти отримали море позитивних емоцій, а головне – бажання вести активний, здоровий спосіб життя.

А у англомовного  загону Day of Rules Visiting the Police Station. Під час екскурсії учні ознайомилися із   історією створення поліції в Рівному, про буденні дні поліцейських та їх розпорядок,про професійні досягнення працівників. Наприкінці зустрічі працівники поліції побажали учням гарно вчитися та дотримуватися законів.

Після  обіду  загони брали участь в інтелектуальних розважальних іграх.

День був просто «Супер»! А попереду святкові вихідні дні. Всім гарних вихідних!

Лариса Приходько, начальник  табору відпочинку «Прайм-тайм» з денним перебуванням