Шаблоны Joomla здесь

День подорожі у світ відпочинку та розваг

Після святкових вихідних вихованці табору знову мріють про яскравий  відпочинок, пригоди, емоції, спілкування в колі друзів, нові відкриття. Ось і промайнув ще один день у пришкільному таборі «Прайм-тайм» - день незабутньої подорожі у світ відпочинку та розваг.

Після смачного сніданку учні загонів «Сонечко», « Водограй» та «Дзвіночки» відправилися у веселу подорож до парку Т.Г.Шевченка. Діти гойдалися на гойдалках,грали в рухливі ігри. Всі отримали велике задоволення та багато позитивних вражень.

Вихованці ІV-V загонів знайомилися із чарівним світом тварин. Вони одержали найкращі враження від екскурсії до Рівненського зоопарку. Діти побачили не тільки тварин, які мешкають на території України, а й познайомилися з різноманітними екзотичними тваринами.

А ось учні загону “DRIVE” та “Fun in the Sun” грали у «Мафію»- командну інтелектуально-психологічну рольову гру з детективним сюжетом. Позмагатися за звання кращого мафіозі мали бажання як новачки, так і гравці із досвідом. Під час гри діти  мали можливість  відпочити, а заодно – освоїти корисні навички, які зможуть стати в нагоді в реальному житті.

Лариса Приходько, начальник  табору відпочинку «Прайм-тайм» з денним перебуванням