Статьи и обзоры nachodki.ru

Наша сила в єдності

Важливо, коли  літні канікули  проходять змістовно та цікаво, коли можна відпочивати і водночас робити корисну  справу пліч-о- пліч  з однокласниками.  17 серпня 2021 року учні 2, 4 класів  Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1 імені Володимира Короленка  за ініціативи Камишевського О.Ю, керівника ГУНП в Рівненській області, були  запрошені  до участі  у зйомках відеоролика, приуроченого до Дня Державного Прапора України та 30-річчя  Дня Незалежності України.

Діти отримали чимало  вражень: ознайомилися із поліцейським автомобілем, який супроводжував їх на першу локацію, що відбулася  в приміщенні ГУНП в Ріненській області;  взяли участь у патріотичному флешмобі, пригостилися  смаколиками;   друга  локація  відбулася на території Рівненського міського палацу дітей та молоді, в  інтерактивній руханці «Синьо – жовтий символ свободи України» взяли участь наші учні та працівники  поліції .

Ангеліна  Жовнір, класний керівник 4-А класу

© 2021 ARTEM PRONCHUK. All Rights Reserved.