Интернет-магазин nachodki.ru

Школа очима батьків

Батьківська спільнота Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка щиро завдячує всім, хто  взяв участь у готовності школи до нового навчального року. Наш освітній заклад має непересічну історію, зокрема  приміщення школи, що знаходиться на вулиці Литовській, 11 функціонує з 1967 року, проте завжди готове до нових викликів часу. Щороку ми бачимо нові тенденції щодо оформлення інтер’єру закладу, адже налагоджено тісну співпрацю однодумців, яку так вміло  організувала Серветник Олена Павлівна, директор школи  (2006 - 2021 роки).

Адміністрація школи: Грекул Л.В., Остаповець А.І., Приходько Л.М., Денисюк Т.М. успішно апробували свої дизайнерські вміння. Щорічний  творчий та креативний тандем має чудові результати: облаштована затишна та комфортна кімната для вчителів, на подвір’ї школи створено зону відпочинку, еко - клас «Просто неба. Хочемо подякувати дідусеві  першокласника Макара Приходька, який разом з вчителем трудового навчання Стецюком В.А., власноруч виготовили меблі для відпочинку.

Цьогоріч учні 1-4 класів будуть навчатися у першу зміну, хочемо відзначити  активну участь у створенні нових кабінетів, зокрема в оформленні освітнього середовища НУШ таких вчителів: Ювчик О.В., Добринську. В.В., Жовнір А.В., Мартиненко С.В., Подолянко В.Ю, Калько Л.С.  Естетичним  та інформаційним  оформленням вражає кабінет фізики (завідувач Стасюк Л.В.). Вчителі фізкультури: Грищук В.В., Махник І.І., Малиновський А.В.  власноруч  підготували спортивний зал до нового навчального року. У музейному центрі оформлено нові  експозиції ( керівник Ткачук О.В.).

Приємно  зазначити: виконано наше прохання до директора школи Грекул Л.В. щодо реконструкції  вбиралень для дівчат, які відповідають  новим  санітарним нормам. Учитель образотворчого мистецтва Лєдяєва О.П. креативно підійшла до оформлення  мотивуючих висловів на сходах школи.   Щиро дякуємо  вчителям, які доклали чимало зусиль та вправно брали до рук різноманітні знаряддя праці: Зінчук К.С., Орешко  О.І., Марач Г.К., Підлісна Л.М., Сталовєрова А.В., Опанасюк Г.С, Зінчук Л.Ф., Драпак І.Р., Кирилюк Д.Ю.

Злагоджена співпраця  технічного персоналу під керівництвом Парфьонової І.Г. заслуговує на слова подяки: Веремчуку Л.С., Мітновичу В.П., Остапюку Д.В., Бартощук О.Й., Бортник І.Р., Грабару О.М., Гуриній Л.А.,Дмітрієвській Г.А., Лисюк І.М., Мельничук Л.І.,Усач Л.О., Чичилюк Т.П.

Наша школа – наша зона комфорту!

Філіпова О.П., голова батьківського комітету школи