Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Намисто унікальності!

З метою формування ціннісного ставлення особистості до мистецтва та естетичної культури, а також   підтримки  обдарованих дітей у Рівненський ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка  у грудні 2019 року стартував фестиваль «Намисто унікальності».

За спільної підтримки  вчителів та батьків талановиті учні 8-их класів презентували  власні здібності у галузі мистецтва. Учасники заходу подарували глядачам  філігранні намистинки свого таланту в   різних видах мистецтва. Варто відзначити успіхи  майбутніх художників, зокрема Анна Кухар, учениця 8-А класу, продемонструвала глядачам  виставку авторських робіт, Хилюк Арсеній, учень 8-В класу,  за 15 хвилин намалював  ескіз портрета Івана Франка. Яскравий виступ Пророк Олександри, учениці 8-А класу, захопив глядачів хореографічною вправністю. Вокальні здібності Денисюк Ольги, учениці 8-В класу, стали справжнім відкриттям фестивалю.    Демченко Роман, учень 8-В класу, спільно зі своєї групою підтримки виконав  арт - композицію на пісню «Лови момент» (групи «Антитіла»).

Також у форматі фестивалю  запроваджено Інтернет  голосування за такими  номінаціями: «Кращі ведучі» та  «Унікальний талант». Перемогу в номінації «Краща ведуча» здобули: І  місце - Мамотюк Анна, учениця 8-В класу (класний керівник Грищук В.В.), ІІ місце - Волгіна  Вікторія, учениця 8-Б класу (кл. керівник Лівенда В.А.). Лідерами  номінації «Унікальний талант» стали:  І місце - Пророк Олександра, учениця 8-А класу (кл. керівник Зінчук Л.Ф.), І місце - Криштопайтіс Катерина, учениця 8-Б класу, ІІ місце - Гецюр Андрій, учень 8-Б класу, ІІІ місце - Вознюк Денис, учень 8-Б класу (кл. керівник Лівенда В.А.).

У рамках фестивалю «Намисто унікальності»  учні 5, 8 класів переглянули сучасну виставу дитячої театральної студії «Лялькові сходинки», зокрема Зайцева Вікторія, учениця 5-В класу, блискуче зіграла роль Пінгвіна у сучасній виставі   «О 8 на Ковчезі».

Ми пишаємось талановитими дітьми й цінуємо творчу співпрацю шкільної родини!

Ткачук О.В., заступник директора з виховної роботи