Бесплатные шаблоны Joomla

Педагогічні читання «Інноваційна грамотність педагога як умова розвитку його професіоналізму»

13 січня 2020 року у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Володимира Короленка відбулися педагогічні читання «Інноваційна грамотність педагога як умова розвитку його професіоналізму». Метою педагогічних читань було ознайомлення присутніх з оптимальною моделлю взаємодії методичної служби школи  з педагогами щодо підвищення рівня їх професійної майстерності. Остаповець А.І., голова методичної ради школи, закцентувала увагу присутніх на основних векторах  модернізації  методичної служби школи  у контексті реформування освіти.

У ході читань виступили члени творчої групи учителів, які працюють над реалізацією науково-методичної проблемної теми школи, Стасюк Л.В., Лівенда В.А., Корнійчук І.А., Бачук І.О. та  обговорили питання відповідності діяльності методичних служб до потреб сучасної освіти, їх ролі у творчому розвитку педагогів, їхньому професіоналізмі,   формуванні інноваційного мислення педагогічної спільноти як важливого чинника якісних освітніх реформ.

Алла Остаповець, заступник директора з навчально-виховної роботи