Здесь нашел интересный обзор

Рівненський ліцей №1 Рівненської міської ради

До уваги всіх батьків! Розпочато прийом документів на оздоровлення влітку дітей пільгових категорій.

Станом на 12.03.2021 року подано 24 заяви на оздоровлення.

ІНФОРМАЦІЯ для батьків ПРО ОЗДОРОВЛЕННЯ ВЛІТКУ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, які необхідно надати для отримання путівки на оздоровлення за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів (згідно п.7 Постанови кабінету Міністрів України №734 від 17.07.2009 року дитина має право на безоплатне та пільгове забезпечення путівкою до дитячого закладу за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів один раз на рік).

ДОКУМЕНТИ ПОДАЮТЬСЯ ДО ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Дитина-сирота

2. Рішення про статус дитини
  3. Копія Єдиного квитка (при наявності)
  4. Заява від опікуна

Дитина, позбавлена батьківського піклування

2. Рішення про статус дитини
  3. Копія Єдиного квитка (при наявності)
  4. Заява від опікуна

Дитина, батьки якої є учасниками АТО

1. Свідоцтво про народження (копія)
  2. Посвідчення одного з батьків учасника бойових дій або довідка про безпосередню участь в АТО встановленого зразка (відповідно до зразка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №413 від 20 серпня 2014 року)
  3. Заява від батьків

Дитина з числа внутрішньо переміщених осіб (із зони проведення антитерористичної операції, з АР Крим, м. Севастополь)

1. Свідоцтво про народження (копія)
  2. Довідка про надання статусу внутрішньо переміщеної особи( термін реєстрації)
  3. Заява від батьків

Дитина з інвалідністю (направляються в разі відсутності медичних протипоказань та здатності до самообслуговування)

2. Посвідчення дитини-інваліда

Дитина з малозабезпеченої сім`ї

1. Свідоцтво про народження (копія)
  2. Довідка з управління праці та соціального захисту населення про отримання допомоги як малозабезпечена сім’я

Дитина з багатодітної сім`ї

2. Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї
  3. Посвідчення багатодітної сім`ї
  4. Заява від батьків

Діти, потерпілі внаслідок аварії на ЧАЕС

Відповідно до п.4 Порядку організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи безоплатними путівками на оздоровлення та відпочинок забезпечуються лише діти з інвалідністю,  інвалідність яких пов`язана з Чорнобильською катастрофою. Для отримання детальної інформації щодо оздоровлення та відпочинку дітей даної пільгової категорії необхідно звертатися до Управління праці та соціального захисту населення у м. Рівне.

Пільги на позачерговість мають:

• Діти –сироти та позбавлені батьківського піклування
  • Діти учасників АТО

Усі діти інших пільгових категорій оздоровлюються у порядку черги.

Відповідальна за оздоровлення дітей у 2020 -2021 навчальному році -

заступник директора з виховної роботи

Ткачук Олеся Володимирівна

Тел. 0660438705

«Мої суцвіття, биті холодами, ви добру зав’язь все-таки дали».

Ліна Костенко

Наш навчальний заклад  один із найдавніших у місті, він має свою історію, традиції.

Отож, заглянемо за лаштунки історії та помандруємо  шкільними адресами нашого навчального закладу.  Одна з найдавніших вулиць міста – це вулиця 16 липня, яка  у 30-их роках ХХ століття була вулицею Юзефа Галера.   У ті  роки на вулиці вирувало активне життя, була вона й центром шкільної освіти та кузнею національного духу (тут були розміщені Рівненська українська гімназія, українська народна школа імені гетьмана Івана Мазепи, з якої і розпочинається літопис нашої школи).

У цьому приміщенні  у 30-их  роках ХХ ст. знаходилась українська  школа імені Івана Мазепи.

У 1932 році  українською інтелігенцією на чолі із Степаном Скрипником (майбутнім Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси - України Мстиславом) була відкрита Українська народна шестирічна школа імені гетьмана Івана Мазепи, яка мала на меті дати вихованцям ґрунтовні знання для проходження іспитів та вступу в Рівненську українську приватну гімназію.

Опікувалося закладом товариство «Українська школа».  Предмети вивчалися відповідно до польської програми, проте викладання велося українською мовою. Навчальний заклад існував до 1939 р., директором був Іван Сав’юк, до речі,  він також був заступником генерала Тараса Бульби-Боровця. В одному з приміщень школи знаходилися товариства «Рідна хата», «Рідна школа», які ставили за мету в умовах польського суспільства зберегти українську національну школу, побут, культуру.

Світлини  з сімейного архіву родини Дзіваків. Лідія й Валентина в школі імені Івана Мазепи.

Промовистим свідченням є світлини зі  шкільного дитинства в “мазепинці”.

На  світлинах учні початкової школи імені Гетьмана Мазепи, 1936 р.

До української школи ходили діти свідомих українців з різних частин міста і навіть з навколишніх сіл. А ось спогади  рівнянки Лідії Дзівак, яка навчалася  в « мазепинці»: «У неділю ми усією школою організовано йшли на службу в нашу українську церкву. Пам’ятаю свята, які проводились в школі, і подарунки, які нам вручали  з нагоди  закінчення начального року. Особливо радісне було весняне свято матері. Саме цей спомин і залишився на фотокартці тих часів, де ми з сестрою і тіткою йдемо вулицею Рівного з квітами». Також цікавим є той факт, що серед учнів « мазепинки» були : Володимир Кулій, Людмила Негребецька, Степан Куйбіда, Орест Гуцуляк. У нашому музеї є цінний експонат - книжка Ореста Гуцулюка « Моя дерев’яна валізка», у якій  відомий канадський мільйонер, а згодом  знаний в Україні меценат, згадує  про навчання в школі імені Івана Мазепи.

© 2023 ARTEM PRONCHUK. All Rights Reserved.