Здесь нашел интересный обзор

Психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання в основній школі»

25 жовтня 2021 року відбувся психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання в основній школі» за участю адміністрації, психологічної служби закладу, класних керівників 1-х та 5-х класів, а також вчителів-предметників.

Мета консиліуму - об’єднання зусиль усіх учасників освітнього процесу, зацікавлених в успішному навчанні й повноцінному розвитку п’ятикласників, координація спільних дій щодо успішного навчання, повноцінного розвитку учнів та подолання їх дезадаптації.

На консиліумі були представлені моніторингові дослідження практичного психолога Драганчук Т.В. та соціального педагога Драпака І.Р., підсумки спостережень на уроках, перервах та у шкільній їдальні. Вчителі-предметники, які брали участь у консиліумі, проаналізували успішність учнів за два перші місяці навчання. Із виступів вчителів було зрозуміло, що всі вони зацікавлені створенням комфортних умов для адаптації своїх учнів, добре обізнані з ситуаціями, які існують в класних колективах.

За результатами консиліуму були вироблені спільні рекомендації, які дозволять п`ятикласникам подолати складний процес адаптації, пов`язаний з новими умовами навчання, вимогами вчителів, навчальним навантаженням. Успішній адаптації здобувачів освіти 5-х класів до навчання в основній школі сприятиме цілеспрямована координація усіх учасників освітнього процесу.

Тетяна Драганчук, практичний психолог школи

© 2021 ARTEM PRONCHUK. All Rights Reserved.